Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA TANECZNE – taniec powala dzieciom na kształtowanie płynności ruchów, zręczności i koordynacji ruchowej. Zajęcia zapewniają dynamikę, wiele ruchu, wzmacniają pewność siebie. Zajęcia prowadzą instruktorzy ze szkoły tańca M. Hakiel.

AIKIDO/KARATE - uczestnictwo w zajęciach zapewnia koordynację ruchów, kontrolę emocji, poprawę koncentracji i pewności siebie. Zajęcia dają możliwość rozładowania dziecięcej energii. Zajęcia prowadzone są przez trenera, który poprzez sport kształtuje postawę szacunku do drugiego
człowieka.

BASEN - (Nauka pływania)- zajęcia ruchowe dzięki którym dzieci nabiorą nie tylko umiejętność swobodnego poruszania się w wodzie, poprawiają wytrzymałość i koordynację ale także będą kształtować zdrowy styl życia w duchu sportowej rywalizacji. Zajęcia odbywają się na pływalni Delfin przy ul. Kasprzaka 1/3, prowadzą je dwie instruktorki. UWAGA! UWAGA! ze względu na remont basenu zajęcia odbywać się będą ponownie od września 2018!

SZACHY - Koncepcja prowadzenia nauki gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi.
Obserwując zachowania dzieci witających z entuzjazmem nauczyciela przed rozpoczęciem zajęć należy stwierdzić, iż ten rodzaj zajęć znajduje się bowiem w kręgu zainteresowań. Z pedagogicznego punktu widzenia szachy zawierają wiele elementów wychowawczych, takich jak: umiejętność panowania nad sobą, wytrwałość w dążeniu do wybranego celu, przezorność i odpowiedzialność za własne decyzje. Szachy uczą obiektywnego myślenia i nie lekceważenia żadnego przeciwnika.

LEKKOATLETYKA - zajęcia ruchowe

ZAJĘCIA TEATRALNE - z aktorką p. Ewą Andruszkiewicz

FOOTBALL ACADEMY - zajęcia ruchowe, podstawy gry w piłkę nożną